Utrzymanie ruchu

Utrzymanie ruchu Katowice / Śląsk

STANGER zapewnia :
- stały nadzór nad maszynami,
- kompleksowe przeglądy oraz konserwacje w określonych terminach,
- pełną odpowiedzialność za park maszynowy,
- profesjonalny serwis w zakresie awarii, modernizacji, a także niezbędnych napraw i usprawnień.

GWARANCJA SZYBKIEJ INTERWENCJI
Gwarantujemy bardzo szybką interwencję w przypadku awarii ...
Najlepsi fachowcy na Śląsku
Nasze szeregi zasilają najlepsi specjaliści z całego śląska - mechanicy, elektrycy, automatycy oraz specjaliści z zakresu programowania maszyn i urządzeń....
Kompleksowe rozwiązanie problemu
Posiadamy doświadczenie w zakresie budowy i eksploatacji maszyn oraz konserwacji maszyn i urządzeń...

Nasi klienci

W naszej historii wykonywaliśmy pracę dla największych firm takich jak:

10
Lat na rynku
84
Pracowników
115000
Ton konstrukcji
1000000
Pomalowanych m2

Kompleksowe usługi utrzymania ruchu

Świadczymy szeroko rozumiane usługi utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych i przetwórczych. Posiadamy doświadczenie w zakresie budowy i eksploatacji maszyn oraz konserwacji maszyn i urządzeń, dzięki czemu udostępniamy naszym klientom szeroką ofertę w zakresie utrzymania ruchu, konserwacji maszyn, regularnych przeglądów, a także napraw interwencyjnych.

Doświadczenie naszej firmy opiera się na profesjonalnej kadrze pracowników. Wśród nich znajdują się mechanicy, elektrycy, automatycy oraz specjaliści z zakresu programowania maszyn i urządzeń. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować tak kompleksowe usługi w zakresie utrzymania ruchu.

Gwarancja szybkiej interwencji

Decydując się na współpracę z nami i podpisując umowę z naszą firmą, otrzymujecie Państwo gwarancję błyskawicznej interwencji w zakresie usuwania nagłych awarii.

Precyzja, szybkość i nowoczesność

Współpraca z nami w zakresie usług utrzymania ruchu, to prócz szybkich interwencji i regularnych przeglądów również innowacyjne rozwiązania. Nasi specjaliści z zakresu utrzymania ruchu posiadają wiedzę oraz doświadczenie, a także niezbędne umiejętności do zastosowania nowoczesnych rozwiązań w maszynach i urządzeniach. Opieramy się na innowacjach a nie zawodnych, oklepanych rozwiązaniach. To wyróżnia nas spośród konkurencji i daje nam ogromną przewagę.

Prócz usług serwisowych i nadzorujących zapewniamy również niezbędne części zamienne do Państwa maszyn i urządzeń. Dzięki nam nie musicie zajmować się magazynowaniem części, bowiem my zrobimy to za Was. Zagwarantujemy dostępność części newralgicznych oraz szybko zużywających się, dzięki czemu zapewniamy ciągłość produkcji oraz pracy maszyn nawet w przypadku trudnej awarii.