Utrzymanie ruchu

Utrzymanie ruchu Katowice / Śląsk

STANGER zapewnia :
- stały nadzór nad maszynami,
- kompleksowe przeglądy oraz konserwacje w określonych terminach,
- pełną odpowiedzialność za park maszynowy,
- profesjonalny serwis w zakresie awarii, modernizacji, a także niezbędnych napraw i usprawnień.

Chcesz otrzymać ofertę na usługi utrzymania ruchu ?

WYPEŁNIJ SZYBKI FORMULARZ


lub zadzwoń pod numer 730 078 777

GWARANCJA SZYBKIEJ INTERWENCJI
Gwarantujemy bardzo szybką interwencję w przypadku awarii ...
Najlepsi fachowcy na Śląsku
Nasze szeregi zasilają najlepsi specjaliści z całego śląska - mechanicy, elektrycy, automatycy oraz specjaliści z zakresu programowania maszyn i urządzeń....
Kompleksowe rozwiązanie problemu
Posiadamy doświadczenie w zakresie budowy i eksploatacji maszyn oraz konserwacji maszyn i urządzeń...

Nasi klienci

W naszej historii wykonywaliśmy pracę dla największych firm takich jak:

10
Lat na rynku
84
Pracowników
115000
Ton konstrukcji
1000000
Pomalowanych m2

Kompleksowe usługi utrzymania ruchu

Świadczymy szeroko rozumiane usługi utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych i przetwórczych. Posiadamy doświadczenie w zakresie budowy i eksploatacji maszyn oraz konserwacji maszyn i urządzeń. Nabyte umiejętności oraz doświadczenie pozwalają nam zaoferować najwyższą jakość usług w zakresie utrzymania ruchu, konserwacji maszyn, regularnych przeglądów, a także napraw interwencyjnych.

 

Do zagadnienia utrzymania ruchu podchodzimy kompleksowo. Nie jest to bowiem jednorazowe zdarzenie, lecz długofalowy i złożony proces. Pierwszym etapem naszej pracy jest przeprowadzenie analizy potrzeb Państwa firmy, sprawdzenie aktualnego stanu maszyn oraz zaplanowanie strategii działania. Następnie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić ciągłość procesu produkcyjnego, wdrażając odpowiednie rozwiązania w zakresie profilaktyki oraz doraźnych działań.

 

Czymś, co zdecydowanie wyróżnia nas na rynku jest niezwykle profesjonalna kadra pracowników. Budowany przez lata zespół stanowią najlepsi mechanicy, elektrycy, automatycy oraz specjaliści z zakresu programowania maszyn i urządzeń. Dzięki zgranemu, profesjonalnemu zespołowi jesteśmy w stanie dostarczyć pełen pakiet usług.

Gwarancja szybkiej interwencji

Obserwacja funkcjonowania urządzeń oraz szybkie, doraźne interwencje gwarantują znajomość problemów, z którymi na co dzień zmagają się właściciele oraz zarządcy nieruchomości. Wiemy, jak ważnym jest, aby wszelkie usterki zażegnywać w jak najkrótszym czasie. Decydując się na współpracę z nami, a następnie podpisując umowę z naszą firmą, otrzymujecie Państwo gwarancję błyskawicznej interwencji w zakresie usuwania nagłych awarii.

 

Ponadto, dzięki stałemu nadzorowi nad maszynami prowadzonemu przez naszych specjalistów, ryzyko nagłej awarii ograniczone jest do minimum. W celu zapobiegania nieprzewidzianym awariom regularnie przeprowadzamy kompleksowe przeglądy oraz terminowe konserwacje maszyn.

Precyzja, szybkość i nowoczesność

Współpraca z nami w zakresie usług utrzymania ruchu, to – oprócz szybkich interwencji i regularnych przeglądów – również innowacyjne rozwiązania. Nasi specjaliści z zakresu utrzymania ruchu posiadają wiedzę oraz doświadczenie, a także niezbędne umiejętności do zastosowania nowoczesnych rozwiązań w maszynach i urządzeniach. Nieustannie śledzimy nowe trendy oraz rozwój postępu technologicznego. Opieramy się na innowacjach a nie oklepanych  czy przestarzałych rozwiązaniach. Jednocześnie nieustannie doszkalamy kadrę. Inwestowanie w rozwój oraz na bieżąco aktualizowana, szeroka wiedza ekspercka stanowią o tym, co wyróżnia nas spośród konkurencji i jednocześnie daje przewagę nad innymi firmami w branży.

 

Prócz usług serwisowych i nadzorujących zapewniamy również niezbędne części zamienne do Państwa maszyn i urządzeń. Dzięki nam można raz na zawsze porzucić troski związane z pozyskiwaniem oraz magazynowaniem często unikalnych części. Gwarantujemy dostępność newralgicznych oraz szybko zużywających się części, zapewniając gwarancję ciągłości produkcji oraz pracy maszyn – nawet w przypadku niespodziewanej, skomplikowanej awarii.