Usługi budowlane remonty

Usługi budowlane remonty
Katowice / Będzin / Śląsk

Prowadzimy działalność budowlaną w każdym tego słowa znaczeniu. Od prostych robót wykończeniowych czy remontowych po prowadzenie dużych inwestycji budowlanych jako generalny wykonawca.
Prowadzimy prace budowlane od stanu „zero” przez wszystkie etapy budowy, aż do prac wykończeniowych. Budujemy, remontujemy, aranżujemy i przerabiamy hale produkcyjne, magazyny, ale też domy prywatne, a także biura, sklepy, itp. Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz.

Roboty ziemne i budowlane
Posiadamy długoletnie doświadczenie w budownictwie oraz robotach ziemnych ...
Remonty i wykończenie pod klucz
Stale współpracujemy z największymi firmami w kraj pomagając im dostosować nowe miejsca pracy...
Gwarancja usługi
Marka STANGER to gwarancja jakości - sprawdź nas w akcji ...

Nasi klienci

W naszej historii wykonywaliśmy pracę dla największych firm takich jak:

Nasze realizacje

10
Lat na rynku
84
Pracowników
115.000
Ton konstrukcji
1000000
Pomalowanych m2

Zapraszamy firmy z Katowic oraz całego Śląska do współpracy

Remont staje się niezbędny w każdym budynku po pewnym czasie. Bez względu na to czy jest to budynek biurowy, czy też budynek przemysłowy, remont wynika z faktu, że budynek jest intensywnie używany. We własnym domu można zwracać uwagę na dbałość o pomieszczenia, ściany, podłogi czy sufity. W budynkach biurowych czy przemysłowych, gdzie pracuje wiele osób jest to niemożliwe fizycznie do zrealizowania. Dlatego też remonty Będzin są prędzej czy później konieczne. Jak zorganizować taki remont, w momencie gdy praca w budynku wrze? Niezbędna w tym celu jest przede wszystkim dobrze zorganizowana firma, która poradzi sobie nie tylko z samymi pracami budowlanymi, ale również z organizacją takiego remontu.

Jakość Terminowość Rzetelność

Każdorazowo proponowane przez nas rozwiązania dostosowane są do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy. Opieramy się na żelaznej zasadzie: JAKOŚĆ-TERMINOWOŚĆ-RZETELNOŚĆ. Jesteśmy dumni z faktu, że grono współpracujących z nami zakładów systematycznie się powiększa, w dużej części w efekcie dalszych poleceń poprzez osoby korzystające z naszych usług. To dla nas największe świadectwo sukcesu.

Doradzamy

Dysponujemy kadrą wysokiej klasy fachowców w swojej dziedzinie, którzy zawsze chętnie doradzą jak rozwiązać pojawiające się problemy w zakresie prowadzonych prac. Wychodzimy z założenia, że najcenniejszym kapitałem firmy są ludzie. Z tego powodu bardzo starannie dobieramy osoby, które z nami pracują, ponieważ to właśnie one mają bezpośredni kontakt z klientem i mają decydujący wpływ na dobrze układającą się współpracę.

Co możemy zrobić?

Wykonujemy zarówno standardowe prace związane z wykończeniem lokalu, jak i nietypowe zamówienia. Każde, najbardziej wyszukane zlecenie traktujemy jak wyzwanie. Posiadamy własną halę produkcyjną gdzie sami przygotowujemy konstrukcje stalowe na nasze realizacje oraz indywidualne zlecenia naszych kontrahentów. Na zlecenie pełnimy funkcję inwestora zastępczego nad wszelkiego rodzaju prowadzonymi pracami budowlanymi czy remontowymi.

Projektujemy rzeczywistość

Wykonujemy projekty konstrukcyjne, budowlane, instalacyjne, aranżacji wnętrz. PROJEKTUJEMY Współpracujemy z doświadczonymi konstruktorami i architektami, którzy pomogą przenieść Państwa pomysły w rzeczywistość. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych Klientów. Możemy sprostać wszystkim oczekiwaniom począwszy od etapu założeń konstrukcyjnych, a na aranżacji wnętrz skończywszy.