konstrukcje stalowe Kraków / Małopolska

Konstrukcje stalowe Kraków / Małopolska

Posiadamy własną halę produkcyjną, gdzie wytwarzamy konstrukcje stalowe na potrzeby własne
oraz naszych klientów. Produkujemy oraz montujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe:
- hale produkcyjne,
- hale magazynowe,
- wiaty oraz różnego rodzaju mniejsze konstrukcje stalowe.
- bariery przeciwporażeniowe - balustrady oraz barierki w tym mostowe
- konstrukcje podestów technicznych

Montaż konstrukcji stalowych
Zapewnimy profesjonalny montaż i demontaż konstrukcji stalowych...
Łączenie w większe elementy na miejscu
Zapewniamy przewóz wytworzonych przez nas elementów konstrukcji stalowych...
Wytwarzanie konstrukcji stalowych
W naszej specjalnie przygotowanej hali przygotowujemy konstrukcje stalowe...

Nasi klienci

W naszej historii wykonywaliśmy pracę dla największych firm takich jak:

10
Lat na rynku
84
Pracowników
115000
Ton konstrukcji
1000000
Pomalowanych m2

Wytwarzamy oraz montujemy wszelkiego typu maszyny
i urządzenia dla przemysłu:
- przenośniki taśmowe
- przenośniki wibracyjne
- węzły betoniarskie
- podstawy pod maszyny i urządzenia
- odciągi wentylacyjne

Nasze realizacje

Zapraszamy firmy z Krakowa
i całej Małopolski do współpracy

Firma Stanger, to przedsiębiorstwo znające doskonale branżę budowlaną, specjalizujemy się w tworzeniu i realizacji projektów konstrukcji stalowych. Naszą profesją jest tworzenie hal przemysłowych, jak również magazynowych. Kończąc swój projekt dajemy całkowitą gwarancję na wykonane usługi oraz produkty. Firma Stanger jest w pełni świadomą swoich możliwości organizacją, doskonale dobieramy pracowników, bacznie zważamy na ich wykształcenie inżynierskie oraz wieloletnią praktykę. Zadania i budowy są powierzane jedynie kilku rzetelnym i odpowiedzialnym za wykonanie inżynierom.
Jeżeli chcą Państwo skorzystać z usług naszej firmy, zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się ze szczegółami.

Hale Stalowe.

Oferta firmy Stranger obejmuje budowę, wykończenie oraz dokładny projekt zainteresowanych Inwestorów. Poddajemy dokładnej analizie każdy aspekt budowy. Wszelaki typ hali jest inny, więc wymaga innego podejścia. Pragniemy, aby Klient był zadowolony z usługi, dlatego budujemy tak, by przyszła hala przynosiła jak najmniej strat, a Interesant był spokojny o interes.
Przedsiębiorstwo buduje hale każdego rodzaju, zależnie od potrzeby i wymagań hale mogą być: magazynowe, przemysłowe, usługowe, gastronomiczne (chłodnie, mroźnie), budujemy również hale z przeznaczeniem na obszary biurowe oraz wiele innych, w zależności od przeznaczenia i dewizy Klienta.
Pracę rozpoczynamy od przystosowania terenu, musi być wyrównany i doskonale dostosowany do wizji Inwestora. Najmniejszy szczegół może zaważyć na przyszłej budowie i jej powodzeniu.

Budujemy jedynie z najwyższej jakości materiałów. Konstrukcje wewnętrzne muszą mieć szeroką, dokładną, ale przede wszystkim solidną i wytrzymałą dyslokację, bo to ona stanowi szkielet dla przyszłego obiektu. Ramy dachowe, szczytowe to kolejny ważny element do którego należy podejść z dokładnością i precyzją, wykonywane ze stali, która dodatkowo jest odporna na niekorzystne działania środowiska. Gotowy i solidny szkielet jesteśmy w stanie wykończyć wybranym przez Inwestora materiałem. Zazwyczaj dobierany jest do konstrukcji szkieletu, z tego względu, iż każdy projekt jest inny, jeden lżejszy, inny cięższy, więc należy zadbać o to, by pokrywający go materiał by zgodny z przeznaczeniem. Podejmiemy się wykonania czynności wykończeniowych (kanalizacja, energia, wstawianie okien czy drzwi).

Zalety konstrukcji stalowych Naszej firmy:

* Rzetelny projekt – nasze projekty zawsze są doskonale dopracowane, ponieważ dają nam gwarancję udanej budowy, powinny całkowicie spełniać wymogi i zapotrzebowania klienta. Co wyróżnia nasze plany? To, że efekt końcowy jest zawsze identyczny z pierwotnymi założeniami, które w każdej chwili w razie wątpliwości można ze sobą porównać. Szczycimy się nieposzlakowaną opinią i bardzo o nią dbamy.

* Szybka i odpowiedzialna budowa – hale stalowe wykonujemy zawsze w umówionym z klientem czasie, nigdy nie zdarzyło nam się najmniejsze opóźnienie, a często następuje sytuacja, że klucze oddajemy kilka dni wcześniej. Odpowiedzialność to nasza siła i najmocniejsza strona, nie ma mowy o błędach i niewiedzy pracowników, którzy są wyłącznie ludźmi posiadającymi stosowne uprawnienia.
* Materiały najwyższej jakości – konstrukcje wykonane są z najwyższej jakości stali, zawsze zabezpieczone dodatkowo przed działaniem rdzy, a cała budowa również przed niekorzystnymi oddziaływaniami środowiska zewnętrznego.

* Rozsądne ceny – sugerowana przez nas odpłatność jest zazwyczaj uzgadniana na samym wstępie zawierania umowy, zawsze jest odpowiednia i rozsądna.

Nasz firma chętnie podejmie się innowacyjnych projektów jakie stawiają przed nami przyszli Inwestorzy, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy, działamy w Krakowie i w całej Małopolsce

Znajdziesz nas po słowach : konstrukcje stalowe Kraków, konstrukcje stalowe Małopolska,